F1 Vesti - Diskusija

User avatar
mercedes-amg///
Posts: 46
Joined: Fri Mar 11, 2022 10:43 am
Da ali MGU-K ce biti 3 puta jači, struja ce nadoknaditi manjak snage i u zbiru obecavaju da ce biti isto kao sad.
E sad ako se setimo i onih Ferarijevih baterija iz 2017-2018...
NenadNR
Posts: 15
Joined: Sun Mar 27, 2022 5:33 am
Problem je sto je baterija limitirana na 4MJ. To je nesto preko 10s iskoriscenja svih 350kW iz hibridnog dela. Dodatni problem je kako napunuti bateriju sa slabijim motorom SUS. Zato su iz Red Bull-a spominjali da se moze desiti da bolidi usporavaju znacajno na kraju pravca. Lako se moze desiti da od 26-te gledamo endurance trke umesto onog sto bi F1 trebalo da bude.
User avatar
mercedes-amg///
Posts: 46
Joined: Fri Mar 11, 2022 10:43 am
Kako je krenulo ne bi me cudilo da F1 u buducnosti bude ko oni pokusaji rekorda o maloj potrosnji, ili "jednim rezervoarom do..." 😃
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
iceman036 wrote: Sat Feb 03, 2024 8:50 pm 100 miliona dolara, au bajo cime se ovi italijani bodu? Ja sam u srb placao 200 din po kilu otpada da mi odnesu, ovi ga as preterase. Ali ce biti komentara na forumu, ajao, bacace se zvezde sjajne i stavljati ladne trajne, kikice se plesti duge, kaciti zastave boje duge. Vezivace se i repici, i kaciti propeti konjici.
Ali ja necu biti licimer i pokvaren, ja cu preci da navijam za Meklaren, jer Ferari vise nije moja banda, i iskreno, dosta cenim Norisa Landa.
Bravo Icemane legendo,doveli to ***** u takvu ekipu kao što je Ferrari i još ga papreno platili.Stvarno idioti.Ima da rasturi Ferrari kao ekipu.I meni je sada Merdža draža od Ferrarija😁...samo da ga nikada ne vidim u Renaultu pa makar ta cijena bila da Renault za moga života nikada ne osvoji šampionat.
Image
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Јој какао ми све ово смрди на неку прљаву игру да се склони Хорнер. "Оптужен од женског члана тима за "controling" понашање" - колико је то постао клише и колико се фемино-кучке злоупотребљавају за политичке размирице.Нисам навијач РБ,ни Хорнера баш нешто не волим али цела прича смрди.

iceman036
Posts: 37
Joined: Tue Jul 11, 2023 9:52 am
Ma ovo sve meni lici na secovanje supe, jer imali smo proslu predosadnu sezonu i onda ovo sa Andretijem sto svi redom osudjuju jer Libery Media nije tehnicko telo F1 vec FIA i odjednom Hamilton u Ferariju i sad ovo. A pre toga Suzi i Torger.
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
iceman036 wrote: Sat Feb 10, 2024 1:57 pm Ma ovo sve meni lici na secovanje supe, jer imali smo proslu predosadnu sezonu i onda ovo sa Andretijem sto svi redom osudjuju jer Libery Media nije tehnicko telo F1 vec FIA i odjednom Hamilton u Ferariju i sad ovo. A pre toga Suzi i Torger.
Вештачка узбуђења :roll:
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
iceman036 wrote: Sat Feb 10, 2024 1:57 pm Ma ovo sve meni lici na secovanje supe, jer imali smo proslu predosadnu sezonu i onda ovo sa Andretijem sto svi redom osudjuju jer Libery Media nije tehnicko telo F1 vec FIA i odjednom Hamilton u Ferariju i sad ovo. A pre toga Suzi i Torger.
Pa čekaj jer ne pišu svi da smo imali super prošlu sezonu.Borbe od druge pozicije na niže kažu nilad uzbudljivije
Odjednom nikom više ne smeta što se Max prošetao kao niko pre do titule.Više nije cilj borba za prvo mesto i titulu,tako se bar po forumima piše.
Slažem se da je sezona bila nikad dosadnija.
Post Reply