LIGA PREDVIĐANJA 2024

User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Liga za VN Japana je otvorena
https://lp.pole-position.rs/#predvidjanje
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
bobi
Posts: 3
Joined: Mon Oct 23, 2023 11:01 am
Red Wing, imam jedan konstruktivan predlog u vezi lige predvidjanja, imeno mislim da vrlo kasno dopustate da se upisuju predvidjanja pre utrke, svega dan dva pre pocetka vikenda, desava se da iz nekih razloga neko nema mogucnosti u tako kratkom periodu da ostavi svoje predvidjanje, moze da je na putu, da ima ogranicen pristup internetu itd itd, a sa time mu je uskraceno pravo da ucestvuje u igri, pa zato predlazem sledece:
Odmah nakon zavrsetka vikenda sa nedeljnom utrkom, tacnije PONEDELJKOM vec bude dopusteno ostavljanje predvidjanja za sledecu utrku, cak i ako je sledeca utrka poslee 2 nedelje, uvek svako ima pravo u toku roka za predvidjanje napravi korekciju, cak i nekoliko puta ako nije siguran ili promeni svoje misljenje, svakako zadnje predvidjanje je validno.
Moj predlog nista ne kvari niti nekoga na bilo koji nacin stavla u nepovlascenu situaciju, tako da nadam se da ce da bude prihvacen. Hvala
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Plasman na VN Majamija i Sprinta
https://lp.pole-position.rs/miami-gp-2024/
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
bobi wrote: Mon Apr 29, 2024 9:44 pm Red Wing, imam jedan konstruktivan predlog u vezi lige predvidjanja, imeno mislim da vrlo kasno dopustate da se upisuju predvidjanja pre utrke, svega dan dva pre pocetka vikenda, desava se da iz nekih razloga neko nema mogucnosti u tako kratkom periodu da ostavi svoje predvidjanje, moze da je na putu, da ima ogranicen pristup internetu itd itd, a sa time mu je uskraceno pravo da ucestvuje u igri, pa zato predlazem sledece:
Odmah nakon zavrsetka vikenda sa nedeljnom utrkom, tacnije PONEDELJKOM vec bude dopusteno ostavljanje predvidjanja za sledecu utrku, cak i ako je sledeca utrka poslee 2 nedelje, uvek svako ima pravo u toku roka za predvidjanje napravi korekciju, cak i nekoliko puta ako nije siguran ili promeni svoje misljenje, svakako zadnje predvidjanje je validno.
Moj predlog nista ne kvari niti nekoga na bilo koji nacin stavla u nepovlascenu situaciju, tako da nadam se da ce da bude prihvacen. Hvala
Zahvaljujem se na javljanju i konstruktivnim predlozima. Slazem se da bi mogli preduzeti nesto povodom tog pitanja. Bilo je i pre razmatranja oko toga, cak sam i tipa pre 2-3 godine stavio da se automatski ucitavaju naredne runde, ali je sa takvom postavkom ispalo da se moze pogledati pre isteka ko je odigrao kakva predvidjanja.

Glavnica ljudi odigra tek nakon treninga i neposredno pred kvalifikacije, ali su se za petak umesale i sprint kvalifikacije, pa bi svakako bilo bolje da ima malo vise "lufta".
Post Reply