VN Las Vegasa 17.-19.11.2023.

User avatar
rajs41
Posts: 2721
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:19 pm
Alonso: Došli smo na stazu koja ne odgovara našem paketu
Image

https://bit.ly/3R5qsZO
Image
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
iceman036 wrote: Sat Nov 18, 2023 9:51 am
CAT wrote: Sat Nov 18, 2023 9:26 am
iceman036 wrote: Sat Nov 18, 2023 7:26 am Pazi ovo - gledaocima sa kartama za cetvrtak/petak koji su imali prilike da (ne)vide nista od treninga sada nude vaucere u visini od 200USD da mogu da kupe nesto na F1 stranici. Kakav marketing kralj je Liberty Media. Cena ulaznice za cetvrtak je bila oko 500 dolara a za 200 ima mozda privezak za kljuceve da se kupi, koliko su digli cene. E da i hoteli se izgleda spremaju da se nacestitaju Libertiju Nove Godine za zatvaranje pogleda.
Odakle ti ovo za zatvaranje prozora ili pogleda.Meni je to neverovatno.Ko može da mi naredi da spustim roletne osim ako nije neki bezednosni rizik.Što ovde nije slučaj.Drugi ako F1 smeta što sa prozara može da se gleda trka nek premeste trku bar pustinje ima tamo.Kao što reko meni je to neverovatno ako je istina.
To sam procitao na pocetku nedelje, a imas na YT dosta videa o tome koliko su trazili lokalnim restoranima i kafeima pored staze da im sklone barijeru da mogu da vide trku i koliko to kosta. I ako su mogli da naprave nadvoznjake preko staze i da zatvore pogled sa svakog dela ulice na stazu, sto je neverovatno da zabrane gledanje trke iz lokalnih hotela?
Mnogo je pitanja oko organizacije sto od strajka radnika u sektoru usluga pa do poslednjih dogadjaja.
Inace staza kada iskljucimo sve ovo je zapravo sasvim dobra, i da se ne vozi ovaj ludacki termin, bila bi brza skoro kao Monca.
Ne verujem u to baš pa i Monte Karlu imaš ove što iz hotela ili jahti gledaju.Mislim da je to prazna priča.Sto se tiče sklanjanja barijeri to verovatno nisu hteli zbog bezbednosti da sklanjaju.Meni je staza ok jeste problem temperatura al očekujem dobru trku sutra.
iceman036
Posts: 37
Joined: Tue Jul 11, 2023 9:52 am
Barijere u Monaku su na pola metra od staze gde stoje sudije i redari, kafei su bukvalno isto tako. S tom razlikom sto je Monte Karlo velicine jednog predgradja u Las Vegasu. Ovde se vise radi o nekom teranju sile, jer Monako Auto Klub organizuje trku a ovde je Liberty Media organizator. Rekli su da ce skloniti barijere da moze da se vidi staza, ionako su na 10+ metara ti delovi od staze. Samo se plasim da hladnoca ne napravi problem kao sto se prica jer vec na kvalifikacijama na kraju je bas zahladnelo pa su svi sem Ferarija poceli da grese, Ferstapen ponistio brz krug. Jeste klizao Lekler i Sainc isto ali Maks je bogme za malo poljubio ogradu.
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Rasel kaže da će prvih pet krugova biti problematično.Tako da se nadamo interesantnoj trci.
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 180
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Trka je 2 sata ranije od Q, pa logicno je da temperatura bude par stepeni viša nego u Q
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
Pročitah na jednom forumu da su sve ekipe (osim Mercedesa) bile za to da se Saincu briše kazna?
Adamsi13
Posts: 37
Joined: Sun Apr 02, 2023 2:44 pm
Неће Леклер бити шампион поред Макса превише је поштен возач.
User avatar
913
Posts: 225
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Леклер стварно нема среће.Да су сигурносна возила другачије била распоређена...овако то је што је.
Adamsi13
Posts: 37
Joined: Sun Apr 02, 2023 2:44 pm
913 wrote: Sun Nov 19, 2023 7:23 am Леклер стварно нема среће.Да су сигурносна возила другачије била распоређена...овако то је што је.
Човек проклиза ладно.
Adamsi13
Posts: 37
Joined: Sun Apr 02, 2023 2:44 pm
Шарл извини
Post Reply