VN Katara 06.-08.10.2023.

User avatar
rajs41
Posts: 2741
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:19 pm
Hamilton zaradio opomenu od strane FIA-e posle trke u Kataru i novčanu kaznu
Image

https://bit.ly/45rhqu9
Image
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
Lando Noris i ekipa Meklarena su od ove trke vlasnici najbržeg pit stopa u istoriji F1. 1,80 sekundi....gde je granica? :mclaren:
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Е до **рца :vomit:

Pirelli officially confirmed as exclusive F1 tyre supplier for 2025-27 period
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
apricotspree wrote: Sun Oct 08, 2023 5:34 pm Ne cudi me sto su se Mecke konacno skucale, bilo je krajnje vreme.
Moglo je to i ranije da se desi, tj. i desilo se u Spaniji na Q, ali je bilo jos najmanje 2 ili 3 situacije tokom kvalifikacija da je Rasel napravio problem Hamiltonu.
Cini mi se da je Hamiltonu dosta. Danas posle starta, Rasel cima u desno Hamiltona ne bi li se progurao i onda Ham ulece. Hamilton je krivac sto nije ostavio vise mesta Raselu ali nekako mi se cini i da je to uradjeno namerno. Salje se poruka za sledecu sezonu. Videcemo, za Mecku ovo nije dobro. Treba da neko ide. Ja bih poslao Landa umesto Pereza. Hamiltona u Meklaren.
Ja bi bio veoma srećan kada bi Volf poslao Rasela u Renault umjesto panja Okona🙂
Image
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Renault Terminator wrote: Wed Oct 11, 2023 8:27 am
apricotspree wrote: Sun Oct 08, 2023 5:34 pm Ne cudi me sto su se Mecke konacno skucale, bilo je krajnje vreme.
Moglo je to i ranije da se desi, tj. i desilo se u Spaniji na Q, ali je bilo jos najmanje 2 ili 3 situacije tokom kvalifikacija da je Rasel napravio problem Hamiltonu.
Cini mi se da je Hamiltonu dosta. Danas posle starta, Rasel cima u desno Hamiltona ne bi li se progurao i onda Ham ulece. Hamilton je krivac sto nije ostavio vise mesta Raselu ali nekako mi se cini i da je to uradjeno namerno. Salje se poruka za sledecu sezonu. Videcemo, za Mecku ovo nije dobro. Treba da neko ide. Ja bih poslao Landa umesto Pereza. Hamiltona u Meklaren.
Ja bi bio veoma srećan kada bi Volf poslao Rasela u Renault umjesto panja Okona🙂
Što je panjina???
Da si malo čitao o njemu njegovi su maltene sve što imaju dali da bi postao trkač.Nije imao bogate ili slabne roditelje kao Lenc Strol pa i Maks .Vidimo koliko Maksa gura tata i danas na svakoj trci i bori se za njega.Tako da je meni lik ok.Ako uzmemo da je mogao da bude jednak sa Alonsom koji sada dere Strola pa.i nije teko loš vozač.Što se timskih kolega tiče meni se i sviđa to što on vozi za sebe kakva naređenja zadržite pozicije kao recimo sad u Mclarenu
Ako hoce da bude najbolji od tih naredbi nema ništa pa kome se sviđa nek ga uzme.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
913 wrote: Tue Oct 10, 2023 12:12 pm Е до **рца :vomit:

Pirelli officially confirmed as exclusive F1 tyre supplier for 2025-27 period
Sta je tu cudno. Pireli placa da bude u sampionatu i to debelo.
Bridgestone je nudio gume koje su manje tezine, reciklirani materijal ali su ih ipak odbili. Sa jedne strane FIA non stop prica o smanjenju troskova, zagadjenja itd. i evo, dobiju ponudu u skladu sa njihovom politikom, koja na kraju ispadne lazna. Odnosno, Bridgestone je izvisio jer nije ponudio lovu da udje u sampoionat koliko i Pireli.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
AlexPb wrote: Tue Oct 10, 2023 11:48 am Lando Noris i ekipa Meklarena su od ove trke vlasnici najbržeg pit stopa u istoriji F1. 1,80 sekundi....gde je granica? :mclaren:
Ozbiljan napredak za koji mislim da je definitivno zasluzan Seidl i ljudi koje je uspeo da dovede zajedno sa Zackom iz Red Bula.
Da li ce se ovaj trend nastaviti, sad dosta zavisi od Stele.
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
apricotspree wrote: Thu Oct 12, 2023 9:01 am
913 wrote: Tue Oct 10, 2023 12:12 pm Е до **рца :vomit:

Pirelli officially confirmed as exclusive F1 tyre supplier for 2025-27 period
Sta je tu cudno. Pireli placa da bude u sampionatu i to debelo.
Bridgestone je nudio gume koje su manje tezine, reciklirani materijal ali su ih ipak odbili. Sa jedne strane FIA non stop prica o smanjenju troskova, zagadjenja itd. i evo, dobiju ponudu u skladu sa njihovom politikom, koja na kraju ispadne lazna. Odnosno, Bridgestone je izvisio jer nije ponudio lovu da udje u sampoionat koliko i Pireli.
Ма ништа није чудно али ми се не свиђа :)
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
CAT wrote: Wed Oct 11, 2023 10:28 am
Renault Terminator wrote: Wed Oct 11, 2023 8:27 am
apricotspree wrote: Sun Oct 08, 2023 5:34 pm Ne cudi me sto su se Mecke konacno skucale, bilo je krajnje vreme.
Moglo je to i ranije da se desi, tj. i desilo se u Spaniji na Q, ali je bilo jos najmanje 2 ili 3 situacije tokom kvalifikacija da je Rasel napravio problem Hamiltonu.
Cini mi se da je Hamiltonu dosta. Danas posle starta, Rasel cima u desno Hamiltona ne bi li se progurao i onda Ham ulece. Hamilton je krivac sto nije ostavio vise mesta Raselu ali nekako mi se cini i da je to uradjeno namerno. Salje se poruka za sledecu sezonu. Videcemo, za Mecku ovo nije dobro. Treba da neko ide. Ja bih poslao Landa umesto Pereza. Hamiltona u Meklaren.
Ja bi bio veoma srećan kada bi Volf poslao Rasela u Renault umjesto panja Okona🙂
Što je panjina???
Da si malo čitao o njemu njegovi su maltene sve što imaju dali da bi postao trkač.Nije imao bogate ili slabne roditelje kao Lenc Strol pa i Maks .Vidimo koliko Maksa gura tata i danas na svakoj trci i bori se za njega.Tako da je meni lik ok.Ako uzmemo da je mogao da bude jednak sa Alonsom koji sada dere Strola pa.i nije teko loš vozač.Što se timskih kolega tiče meni se i sviđa to što on vozi za sebe kakva naređenja zadržite pozicije kao recimo sad u Mclarenu
Ako hoce da bude najbolji od tih naredbi nema ništa pa kome se sviđa nek ga uzme.
Nemam ja ništa protiv toga što su mu roditelji dali sve što su mogli da dođe do F1,svaka čast za to..Ali veoma prljav vozač i nekvalitetan za F1.
Drugo,ako ti se sviđa,uzmite ga sebi u Mečki a nama pošaljite Rasela.I svi sretni🍻
Image
Post Reply