VN Kanade 16.-18.06.2023.

CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Bistro wrote: Sun Jun 18, 2023 7:25 pm Perez cela trka se ne može ćak ni približiti ferariju ni na medium ni Hard, opet ću reći da je RB imao dvojicu vozaća tipa Pereza Gaslija Albona, ne bi sezona bila ovako dosadna po pitanju šampiona
Dobribsu to vozači al RB u ne trebaju borbe i da prosipaju bodove .Guraju jednog vozača i pobeđuju za drugog ih boli ćoše.
User avatar
zarko.s.
Site Admin
Posts: 1023
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:00 pm
Location: Belgrade
Contact:
Alonso: Trka je bila izuzetno zahtevna

Image

https://pole-position.rs/alonso-trka-je ... -zahtevna/
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Perez se drznuo da pobedi Maxa u par trka i da razmišlja o tituli.
I odma ga ovi iz RBa vratili na podešavanje tipa Albon i Gasli.Pa nek sad razmišlja o tituli.🤣
Jedan Perez da nervira Maxa i njegovog tatu e to neće moći.Od sad će da se vozi u sredini poretka😂
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
A još pre 3-4 trke smo pričali kako se ove sezone Čeko probudio i počeo povremeno pobeđivati maxa pa će se borba za naslov razbuktati
User avatar
zarko.s.
Site Admin
Posts: 1023
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:00 pm
Location: Belgrade
Contact:
Hamilton: Danas nažalost nismo imali tempo za pobedu

Image

https://pole-position.rs/hamilton-danas ... za-pobedu/
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Kazna za Norisa mi idiotska.Ne sportsko ponašanje .Ma nije valjda
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Baš sam hteo da pitam šta to tačno podrazumeva i na šta se odnosi ta kazna???

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Max standardno.
Alonso imao odlican tempo, danas je AM bio jaci od Mece, pogotovo pri izlasku na onaj dugacki pravac.
Hamilton sjajan start. u pogledu tempa mislim da su bili slabiji nego u Barsi.
Ferari odlicna strategija. Jedno zaustavljanje, gume izdrzale, nisu ih pojeli.
Rasel nije imao tempa da prati Alonsa i Hamiltona, pritiskao je previse da drzi prikljucak i onda zid.
Albon odlicna odrbana, Vilijams leti na pravcu.
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Alonso uništava tatinog sina.To nije dobrro.Mislim da će uskoro malo da uspore Alonsa da bi tatin sin povratio samopouzdanje.A kako su samo dobri .Ja neću da napadam Alosa.Ili Alonso ja neću da napadam Strola.Pa prave timske kolege ko ih ne zna skupo bi ih platio🤣
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Ako matori Strol ima bilo kakve ozbiljnije namere sa tim timom, a ima, buduci da je privukao Hondu i gotovo da ce postati skoro kao pa fabricki tim na gridu, mora ozbiljno da razmisli o angazovanju nekog vozaca jaceg kalibra ko ce sa Alonsom da vozi. Pitanje je koliko ce Alonso moci dugo ovako, verujem bar jos dve sezone. Ali svakako mora da razmisli. Junior je daleko od tempa.
Post Reply