VN Abu Dabija 18.-20.11.2022.

CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Jaguar F1 wrote: Mon Nov 21, 2022 9:57 am
CAT wrote: Sun Nov 20, 2022 3:31 pm
AlexPb wrote: Sun Nov 20, 2022 3:16 pm Nisam stigao da ispratim trku, gledaću reprizu večeras. Interesuje me da li je Maks bio u prilici da pomogne Čeku?
Pa ako je završio ispred Leklera naravno da je mogao.Al nije Maxov posao da pomaže Perezu.
Ako je mogao Perez da koči Hamiltona ne vidum zašto to isto nije mogao max da uradi Lekleru.
Lepo si ti to zamislio samo to tako ne radi.
Da je "kočio" Leklera znači da ga pusti u DRS, što bi poboljšalo Leklerova vremena po krugu i što je najgore dao bi mu priliku da osvoji trku.
Pa ti se ti šališ 😁
Pogledaj kako je Perez kočio Hamiltona prošle godine i kako je Hamilton kočio Rozberga 2016.
Zna se na kojim mestima gde su krivine da ga usproriš i sekundu dve po krugu a da pritom na pravcima pobegneš.Max nije imao lošiji bolid od Leklera pa da je postojala šansa da ga obiđe.Da je hteo mogao je.
A PAZI SAD .
Max kaže da je usporio Leklera da to nije trkanje i da to ne bi bilo pošteno.
EJjjjjjj to reče čovek kome je Perez usporio Hamiltona prošle sezone i takva pobeda mu nije smetal
Pazi ja od početka ovde pišem da se zna Perezovo mesto u RBu .Al da je Max ispo to što je ispao to stoji .Sto se Maxove izjave tiče imaš je po stranim portalima pa potraži nisam je izmislio.
Jaguar F1
Posts: 18
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:35 am
CAT wrote: Mon Nov 21, 2022 10:52 am
Jaguar F1 wrote: Mon Nov 21, 2022 9:57 am
CAT wrote: Sun Nov 20, 2022 3:31 pm

Pa ako je završio ispred Leklera naravno da je mogao.Al nije Maxov posao da pomaže Perezu.
Ako je mogao Perez da koči Hamiltona ne vidum zašto to isto nije mogao max da uradi Lekleru.
Lepo si ti to zamislio samo to tako ne radi.
Da je "kočio" Leklera znači da ga pusti u DRS, što bi poboljšalo Leklerova vremena po krugu i što je najgore dao bi mu priliku da osvoji trku.
Pa ti se ti šališ 😁
Pogledaj kako je Perez kočio Hamiltona prošle godine i kako je Hamilton kočio Rozberga 2016.
Zna se na kojim mestima gde su krivine da ga usproriš i sekundu dve po krugu a da pritom na pravcima pobegneš.Max nije imao lošiji bolid od Leklera pa da je postojala šansa da ga obiđe.Da je hteo mogao je.
A PAZI SAD .
Max kaže da je usporio Leklera da to nije trkanje i da to ne bi bilo pošteno.
EJjjjjjj to reče čovek kome je Perez usporio Hamiltona prošle sezone i takva pobeda mu nije smetal
Pazi ja od početka ovde pišem da se zna Perezovo mesto u RBu .Al da je Max ispo to što je ispao to stoji .Sto se Maxove izjave tiče imaš je po stranim portalima pa potraži nisam je izmislio.
Lako je usporavati bolid kada su istih karakteristika.
Da je pokušao da usporava Leklera, a Ferari ima prednost u sporim krivanama i šikani, taman bi bio sitting duck za njega u drs zoni, pogotovo što Lekler ima taj neverovatan način kada napada šikanu.
Lekler je plus imao mlađe gume i čak bolji tempo nego RB što se videlo na početku drugog stinta gde ih je bez problem stigao a zatim pustio gas da čuva gume.
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Jaguar F1 wrote: Mon Nov 21, 2022 6:19 pm
CAT wrote: Mon Nov 21, 2022 10:52 am
Jaguar F1 wrote: Mon Nov 21, 2022 9:57 am
Lepo si ti to zamislio samo to tako ne radi.
Da je "kočio" Leklera znači da ga pusti u DRS, što bi poboljšalo Leklerova vremena po krugu i što je najgore dao bi mu priliku da osvoji trku.
Pa ti se ti šališ 😁
Pogledaj kako je Perez kočio Hamiltona prošle godine i kako je Hamilton kočio Rozberga 2016.
Zna se na kojim mestima gde su krivine da ga usproriš i sekundu dve po krugu a da pritom na pravcima pobegneš.Max nije imao lošiji bolid od Leklera pa da je postojala šansa da ga obiđe.Da je hteo mogao je.
A PAZI SAD .
Max kaže da je usporio Leklera da to nije trkanje i da to ne bi bilo pošteno.
EJjjjjjj to reče čovek kome je Perez usporio Hamiltona prošle sezone i takva pobeda mu nije smetal
Pazi ja od početka ovde pišem da se zna Perezovo mesto u RBu .Al da je Max ispo to što je ispao to stoji .Sto se Maxove izjave tiče imaš je po stranim portalima pa potraži nisam je izmislio.
Lako je usporavati bolid kada su istih karakteristika.
Da je pokušao da usporava Leklera, a Ferari ima prednost u sporim krivanama i šikani, taman bi bio sitting duck za njega u drs zoni, pogotovo što Lekler ima taj neverovatan način kada napada šikanu.
Lekler je plus imao mlađe gume i čak bolji tempo nego RB što se videlo na početku drugog stinta gde ih je bez problem stigao a zatim pustio gas da čuva gume.
Pa baš kao što si napisao.Posle druge DRS zone kroz krivine gde kažeš da je Ferrari bolji pa do starto ciljnog pravca,e tu je mogao da ga usporava jer u tim krivinamo još niko nikog nije obišao (tu je usporavao Perez Hamiltona)i onfa na startnom pravcu gas gde je inače RB bolji i odlepi se do prve drs zone.
Znači da je hteo mogao je al kao što sam kaže nije hteo jer to ne bi bilo fer trkanje.Pa sama ova izjava je toliko smešna pa prošle sezone je hvalio Pereza i tad mu je to bilo fer trkanje.
******* nema šta.
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Pa to jeste fer trkanje kad ide njemu u korist a kad on treba da se oduži onda to nebi bilo fer trkanje.
Ceo tim je podređen njemu i on je to jako dobro svestan i tako se i ponaša a kako vidimo i uživa u tome da drugom vozaču pokaže "gde mu je mesto".

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Max je najveci ljigavac na gridu, jos od dana kada je dosao u TR, pa me sve ovo ni ne iznenadjuje. Plus je sada dobio kredibilitet na sve to, tako da je nivo arogancije visoko postavljen. On je postao vozac, menadzer, sve i svja u RB jer su mu se neke stvari tolerisale, hranjen mu je taj ego i sada kada je prerastao sve tamo, vise mu niko ne moze nista, Horner pogotovo. Taj covek je manji od makovog zrna.
Kako je izjavio, Max ce uciniti sve za pereza u abu dabiju, aha vazi, videli smo.
Eto, vec je na startu mogao da pusti Pereza kroz prvu krivinu, ali ne, Perez je taj koji se povukao, a imao je dobar start i realno poziciju da prodje uz Maksovu dozvolu. Mada, eto, nije tu, ali mogao je da ga pusti odmah u provom stintu i da blokira prolaz Ferarija.
Price da je Ferari mogao da ugrozi RB su besmislene, Max je vozio na leru. U par navrata na onboard se videlo koliko ranije pusta gas, cuva gume, polako ubrzava iz krivina. I sa takvim tempom je drzao Leklera iza sebe, tako da je to mogao i da ucini drzeci se iza Pereza i blokirajuci Leklera. Ali nije.
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Posle trke u sobi za odmor su ćaskali i Max je rekao da je vozio "lagano" a Lelklerk je dodao "ja sam gurao non stop"...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

User avatar
Dzoni
Posts: 263
Joined: Sat Mar 19, 2022 4:28 pm
Pisao je neko na prošloj trci da je svejedno da li je neko drugi ili treći u šampionatu?
Da sam ja vozač nikako mi ne bi bilo svejedno. Sa drugre strane da je RB svejedno da li imaju par na vrhu ili ne? Mislim da ni njima nije svejedno.
:vozim:
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Pa naravno da nije sve jedno pogotovo za RB. I još zanimljivije je da Maxa to da pomogne Perezu nebi koštalo osim njegovog ega.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Post Reply