VN Brazila 11.-13.11.2022.

User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Max moze da poljubi Pereza u dupe nakon Abu Dabija 2021. Gde je Perez ostavljen kao zrtveni jarac i zadrzao Hamiltona skoro 7 sekundi braneci, gde je Max gotovo zatvorio sav zaostatak i nulirao prednost Hamiltona.
Nikada ne bi RB mogao toliko da underkatuje Hamiltona da nije bilo Pereza. Pa cak i pred kraj, kada je izasao SC Ham bi mogao komotno u box i da izadje ispred Maxa. Ali zbog Perezove odbrane tog prostora nije bilo.

I evo sad godinu dana kasnije kada Perez pokusava da ostvari najbolji rez u karijeri i bude 2. u sampionatu, covek koji je vec uzeo titulu ga ispali najstrasnije.
Meni je to jadan potez.
Perez je zasluzio vise.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Drugi jadnik dana odnosno vikenda i sezone je Okon koji je Alonsa u vise navrata kostaooo bodova i bodova. Isti taj Okon koji je u Madjarakoj pobedio zbog Alonsa.

Najzalije je sto ce Alonso u drugi tim gde ta ceka jos jedna ljiga zvana Strol koji se od Fetela ovaj vikend a bilo ih je jos, branio kao da mu zivot od toga zavisi.
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Ma ok, bez ogleda zašto je doveden u RB, da je pokazao bolje rezultate drugačije bi bilo. I Sainz je bio doveden u Ferari da bude vodonoša Šarlu ali ne zaostaje mnogo iza njega i čak i Ferari koji je poznati da favorizuje prvog vozača vidimo da ga ceni, a još drastičniji primer je Rasel koji je trebao da izigrava Botasa u mercu ali Rasel mlad i neiskusan dečko šta on zna šta je respekt prema sedmostrukom šampionu ( malo ironije :D )
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Rasel odlicno vozi ali je isto tako u vise navrata ove sezone imao vise srece nego tempa. Generalno je u trkackom tempu iza Hamiltona za 2 desetinke a u Q su tu. Mislim da je rez izjednacen sto se tice Q.
Cak je i ovaj vikend izazvao crvenu zastavu pa opet nekako profitirao sam od toga, 😅
Sledece sezone ako Mecka krene kako treba od starta, gledacemo skroz drugu pricu u Mecki.
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Nadam se da grešiš, Đorđ mi je Cool lik, za njega navijam
User avatar
maverick
Posts: 190
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Да ли је данас Луис пустио Џорџа да победи?
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
maverick wrote: Sun Nov 13, 2022 9:54 pm Да ли је данас Луис пустио Џорџа да победи?
Ja mislim da ga Rasel sjebao sa onim restartom .Kao tim su to mnogo bolje trebali da odigraju al očigledno da Rasel nije tako razmišljao .Očekujem da mu to Hamilton vrati u sledećoj trci.
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Ako je iko žarko želio pobedu, to je Luis jer je na pragu da po prvi put ostane bez ijedne pobede u celu sezonu a ovo mu je bila največa šansa ove godne, ostala samo još jedna šansa sledeće nedelje kada teško da če Maks imati ovako slabu trku poput ove danas, sve če učiniti da Luis ne pobedi pa makar se i sam sjebao, tako se meni čini
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
maverick wrote: Sun Nov 13, 2022 9:54 pm Да ли је данас Луис пустио Џорџа да победи?
Mislim da nije. Džordž je jednostavno imao dobar tempo.
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Dangara wrote: Sun Nov 13, 2022 8:10 pm Max nije prepustio poziciju Perezu...jbt
Тотално непотребан јадан потез а као и Леклерово кукање да му Саинц препусти позицију. Макс је већ шампион а друго место у конкуренцији возача је тотално небитно.
Post Reply