VN Brazila 11.-13.11.2022.

AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
Kakvo je sranje moglo da ispadne na stazi u ovom gurkanju Alonsa u Albona....
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Sutra Sainc vraca Raselu za Teksas i Luis do pobede 😂
Max ce lagano sutra na prvo mesto. Ovo je samo rezultat nedostatka pripreme koja uvek nekako naskodi vise RB-u nego ostalima. Prosto nije bilo prilike da se ozbiljnije testiraju gume.
Sutra ce oni redovno sve.

Okon po svaku cenu zeli da pobedi Alonsa.
Zahvaljujuci Alonsu je decko pobedio u Madjararskoj, a ovaj mu tako vraca
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Max sutra na raspolaganju nove soft gume msm 2 seta. Zrtvovao je RB izgleda sprint trku zarad nedelje
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
apricotspree wrote: Sat Nov 12, 2022 8:45 pm Sutra Sainc vraca Raselu za Teksas i Luis do pobede 😂
Max ce lagano sutra na prvo mesto. Ovo je samo rezultat nedostatka pripreme koja uvek nekako naskodi vise RB-u nego ostalima. Prosto nije bilo prilike da se ozbiljnije testiraju gume.
Sutra ce oni redovno sve.

Okon po svaku cenu zeli da pobedi Alonsa.
Zahvaljujuci Alonsu je decko pobedio u Madjararskoj, a ovaj mu tako vraca
Sainc sutra starta 5 mesta unatrag zbog promene motora.

Ipak....mislim da su TD39 pravila doneli Mercedesu prednost . Po nekim navodima Rb je izgubio najmanje desetinku, a Ferari najmanje 4.

ne znam dali je to tačno, ali statistika kaže da je svaki put kada su pravila menjana usred sezone, da je mercedes profitirao.
Ovo niko nemože porići....kao i da tada svaki puta Ferari gubi na performansama
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
gjoko-mkd wrote: Sat Nov 12, 2022 9:36 pm
apricotspree wrote: Sat Nov 12, 2022 8:45 pm Sutra Sainc vraca Raselu za Teksas i Luis do pobede 😂
Max ce lagano sutra na prvo mesto. Ovo je samo rezultat nedostatka pripreme koja uvek nekako naskodi vise RB-u nego ostalima. Prosto nije bilo prilike da se ozbiljnije testiraju gume.
Sutra ce oni redovno sve.

Okon po svaku cenu zeli da pobedi Alonsa.
Zahvaljujuci Alonsu je decko pobedio u Madjararskoj, a ovaj mu tako vraca
Sainc sutra starta 5 mesta unatrag zbog promene motora.

Ipak....mislim da su TD39 pravila doneli Mercedesu prednost . Po nekim navodima Rb je izgubio najmanje desetinku, a Ferari najmanje 4.

ne znam dali je to tačno, ali statistika kaže da je svaki put kada su pravila menjana usred sezone, da je mercedes profitirao.
Ovo niko nemože porići....kao i da tada svaki puta Ferari gubi na performansama
Ko gubi ima pravo da se ljuti.😂
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Jao da, zaboravih na kaznu za Sainca.

Ferari jede gume i to je njihov najveci problem.
Sto se tice RB-a, kao i u Austriji, los setup i los izbor guma zbog nedostatka treninga. Sutra Max sa 3. moze lagano da pobedi
User avatar
maverick
Posts: 192
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Па и да је изгубио РБ једну десетинку услед мењања правила Мерцедес никако не може да надокнади 3-4 колило је био спорији. Овај ај да га назовем неуспех РБ је само недовољан број тренинга да доведу ауто у перфекцију...на трци данас Макс ће прескочити мечке као да ове стоје. Ја бих волео да није тако и да мерцедес убележи једну победу са Луосом, али тај филм гледат' нећемо...
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
Ali Fetelova poruka na Strolovo zatvaranje :"Ok!" :lol:
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
E, moj Danijele.....
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
E jbg Lando...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Post Reply