VN Brazila 11.-13.11.2022.

User avatar
913
Posts: 225
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
CAT wrote: Thu Nov 17, 2022 5:16 pm Po meni Mick nije ništa pokazao fa jeste Ferrari bi ga verovatno zadržao.Drugo što bi Hass njega zadržao da im lupa bolide i da se uči kod njih.Troškove toga očigledno Ferrari nije hteo da nosi.Jer da Mick postane odlučan vozač Hass nema nikakve šanse da ga zadrži kod njih.Tako fa ako ti manji timovi nisu primorani da uzimaju mlade vozače onda Hassova odluka da ne nastavi sa Mickom ima smisla.A i Magnusen nije neki vozač pa je kao takav razbio Micka.To dovoljno govori koliki je talenat upitanju.
Дечку није дата права шанса.Поставили су га у шупачки тим са најспоријим болидом на гриду а очекивања у складу са презименом.Да и он је грешио као и сваки почетник али колико пута је остао без доброг резултата због дебилних тимских одлука и лошег аута.Шта би било са Фершатпеном да су га оставили да тавори у ТР?Хамилтон је инстант добио ауто способан за титуле.Отац му је после једне Ф1 трке доспео у конкурентни Бенетон.Ја сам очеквао да га Ферари после 2 сезоне макар за пробу смести у Алфу.Међутим и сам Ферари је постао спрдња.Искрено му желим да се врати са Аудијем или Мерцедесом и да мајмунима натрља нос.
User avatar
maverick
Posts: 190
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Колико се да чути изгледа ће Мик у Мерцедес, јао резерва...пошто га изгледа Ферари неће...мада остаје да се види где ће на крају завршити...штета што није био у неком бољем тиму, па да можда покаже шта може
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
Post Reply