VN Brazila 11.-13.11.2022.

CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Bistro wrote: Mon Nov 14, 2022 11:04 pm Po performansima Rasel i Ham su mnogo bliži između sebe nego Čeko sa Maksom. To je po meni razlog što ne uživaju jednak tretman u svojim timovima.
Nema to veze sa performansama nego sa timom.Ako ćeš tako i Weber je na početku bio blizu Vettela pa znamo koga je gurao RB.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Nema zasto da trazi Mercedes od Rasela da pusti Hamiltona da pobedi, prosto ne vidim razlog, nebitan rekord totalno. Da je Hamilton imao cistu trku onda verujem da bi ga preskocio, jer Rasel nije mogao da se odvoji vise od 1-1.5 sec u periodu od 10 krugova, Hamilton ga je pratio. Mada, ko zna mozda Mecka iznenadi pa pobede u Abu Dabiju.
Mecka po mom objektivnom misljenju ima najjacu postavu na gridu. Bar ove sezone. Videcemo sledece. Ferari na papiru ima dobre vozace ali su izgresili i izlupali se za sve pare ove sezone. Perez je poceo dobro ali onda izbledeo.

Mecka gura jako napred. Koliko je ovo realna slika videcemo sledece sezone, ali cinjenica je da od VN Kanade, jedini vozac koji je osvojio vise bodova od Hamiltona je Max. A to je vise od pola sezone trka, i dobar broj bodova, sto svedoci o konstantnosti Mecke i laganom razvoju.
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Ja sam ipak ubeđen da je Ham. u zadnja dva kruga popustio pedalu i to je i zaostatak pokazao. Ne volim Hamiltona i ne deluje da bi to uradio ali sad sam takav utisak stekao da je malo olakšao Raselu pobedu. Ne mislim da bi ga lako obišao ili uopšte obišao ali borba bi mogla koštati obojicu.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Da to jeste da je u poslednjih nekoliko krugova popustio .Jednostavno verovatno je video da nema dovoljno vremena da ga stigne i obidje.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Da li ce Binoto docekati sledecu sezonu na celu Ferarija pitanje je sad :D
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Problem je sto bar po stranim medijima je Binoto odličan stručnjak za motore.Al postao je alav i tražio je posao za koji nije.E sad kako Ferrari da ga zameni a da ga s druge strane zadrži u timu za motore to će biti teško.Verujem da bi ga iz Merca a pogotovo iz Rba brže bolje uzeli.
User avatar
Dangara
Posts: 25
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:12 pm
Hulkenberg i Magnussen u Haas-u sledece godine :)
User avatar
913
Posts: 227
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Dangara wrote: Thu Nov 17, 2022 11:37 am Hulkenberg i Magnussen u Haas-u sledece godine :)
Биће срамота ако Ферари не уради нешто за малог Шумахера.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Nece Ferari, ali Mecka hoce. Moze za sada da bude rezervni vozac Mercedesa i da zameni Hamiltona za jedno 2 sezone, osim ako se ne pojavi neko drugo mesto da privremeno vozi, tipa Vilijams ili AM. Pitanje kako ce Alonso proci u AM, mozda se vec posle jedne sezone razidju i onda Mercedes ugura Mika u AM do odlaska Hamiltona.
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Po meni Mick nije ništa pokazao fa jeste Ferrari bi ga verovatno zadržao.Drugo što bi Hass njega zadržao da im lupa bolide i da se uči kod njih.Troškove toga očigledno Ferrari nije hteo da nosi.Jer da Mick postane odlučan vozač Hass nema nikakve šanse da ga zadrži kod njih.Tako fa ako ti manji timovi nisu primorani da uzimaju mlade vozače onda Hassova odluka da ne nastavi sa Mickom ima smisla.A i Magnusen nije neki vozač pa je kao takav razbio Micka.To dovoljno govori koliki je talenat upitanju.
Post Reply