VN Brazila 11.-13.11.2022.

User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Max je dobio instrukcije iz boksa da krene na Alonsa i Leklerka što znači da obiđe čeka samo što se činilo da je Max posle obilaskq Čeka odustao pd dalje jurnjave.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Kaze Max, Luis nije imao nameru da mi ostavi mesta, a ja nisam imao nameru da se povucem.
Njih dvojica imaju identican mentalitet kada je u pitanju trkanje i zato tako i prolaze. Niko nece nikada popustiti i kad god bude nekog tesnog preticanja, bice i kontakta, ubedjen sam u to.
Ja iskreno Maksu ne bih dao kaznu, ostavio bi kao trkacki incident jer kao sto je sam Maks rekao, obojica su imali mogucnost da odreaguju i sprece to, ali nisu. Zasto, pa jer su dva vola.

Cekam zeljno 2023. sezonu, nadam se Mecka da ce proizvesti dobar auto i onda ce biti klanica. Ubedjen sam da perez vise nece biti faktor u borbama za titulu, on je svoje odradio za tim, ne vidim vise da ce se toliko zrtvovati.
Ferari ako se umesa jos bolje, mada cisto sumnjam.
User avatar
maverick
Posts: 192
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Грешиш синак, грешиш....Луис и те како попушта, али овом волу не, јер знамо шта му је све без казне исти радио прошлу сезону у пар наврата..Макс је једна љуга, која је постао захваљујући хорнеру и хелмуту...да су га од почетка усмерили он такав не би био...значи он је продукт њиховог понашања према њему, ах заборавих и бернија који га је довео у Ф1, јер је он пројекат исте...
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
User avatar
Dzoni
Posts: 263
Joined: Sat Mar 19, 2022 4:28 pm
Interceptor wrote: Mon Nov 14, 2022 5:23 am Max je dobio instrukcije iz boksa da krene na Alonsa i Leklerka što znači da obiđe čeka samo što se činilo da je Max posle obilaskq Čeka odustao pd dalje jurnjave.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Maks nije odustao od jurnjave za Alonsom, u zadnjem krugu mu je bio "u DRS-u", tj. unutar jedne sekunde.
:vozim:
User avatar
Dzoni
Posts: 263
Joined: Sat Mar 19, 2022 4:28 pm
Što se tiče teorije da bi Hamilton nekome poklonio pobedu, ukratko, nema teorije!
Isto važi i za Maxonju.
:vozim:
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Vidi, svi sampioni su ljige najvece, pogotovo visestruki sampioni. Od Sumahera, Alonsa, Hamiltona, Maxa, Fetela, svi do jednoga su pokvarni do bola. Ali su zato i verovatno sampioni, znaju da nema prastanja, da moras biti go*no od coveka da bi postigao sve to.

Zato jedan Lekler nikada nece biti sampion. Decko ne zna prljavo da igra, onda kada mora. Mada ima nade. Ako je jedan Rozberg to naucio pa uzeo titulu, mozda ce i on.
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Dzaba da nauči i uzme možda jednu titulu.Od njega se očekuje mnogo više.Al ona kuknjava mu stvarno nije trebala.Pa šampionat si davno izgubio koja sad fora moram da budem drugi.
User avatar
maverick
Posts: 192
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Dzoni wrote: Mon Nov 14, 2022 8:58 am Što se tiče teorije da bi Hamilton nekome poklonio pobedu, ukratko, nema teorije!
Isto važi i za Maxonju.
Пази ово је тачно, али постоје сумње увек...Мада ово ће бити прва година како Луси није победио ни једну трку од када је у Ф1...јбг дешава се, па сам зато питао да није можда ипак попустио и дао победу Раселу...

Друго, Макс се у овом случају није борио за победу против Чека и опет га је израдио, а човек му је донео титулу прошле године уз ФИА-у наравно...да не би Чека Луси би имао бар 25-30 секудни преднсоти и отишао би лагано у бокс и ћао Максињо...ти си шампион, бориш се за тамо неко 4-5 место и не допустиш свом тимском колеги да узме више поена..Да друго место не доноси ништа у шампионату, али брате није у реду..

Да сви они имају алтер его на стази, сви су они донекле љиге, али у овом случају је шапионат решен у твоју корсит одари то и покажи хуманост према човеку који је штити колико пута...добро се добрим враћа...овако остаје мрља у каријери као ономад Шумахерова у потпуној доминацији Ферарија, правиш срања на А1 рингу и у последњим метрима претичеш барикела а потом и оно срање на победничком постољу...Нажалост Михаелу се то вратило кроз његову незгову, на најгори могући начин..има неке коисмичке праведе...

Сена је био то што је био...па га нема више, опет нека космичка правда, а свашта је на стази радио зарад победе...да се не просеравам више...извинте на речнику
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Nije ga Hamilton sigurno pustio.Rasel je imao srece da je Hamilton imao kontakt sa Maxom i pao u poretku .Da nije nemam sumnju da bi ga obišao dal preko taktike ili na stazi .Al šta da se radi idemo dalje.Isto tako sam ubedjen da je bio redosled Perez prvi Max drugi da bi perez dobio naredbu da propusti Maxa .Ili iz vremena Schumahera koga spominjete da Bi Ferrari njemu dao pobedu.Ovo sve pričam u teoriji da su bez pobede kao Merc i Hamiton ove sezone.Mercedes se nine usudio da traži od Rasela da propusti Hamiltona i to je razlika izmedju njih i onih .Gde se uvek znalo ko je prvi a ko drugi vozač.
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Po performansima Rasel i Ham su mnogo bliži između sebe nego Čeko sa Maksom. To je po meni razlog što ne uživaju jednak tretman u svojim timovima.
Post Reply