VN Španije 20.-22.05.2022.

User avatar
Rodoljub
Posts: 157
Joined: Fri Mar 25, 2022 4:09 pm
Sainz će na antidepresivima da živi do Monaka...
KuleAs
Posts: 7
Joined: Mon Mar 07, 2022 9:22 pm
Bravo za Mercedes! Kada me već ovi iz McL tako nerviraju, neka bar Merc bude OK.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока

User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Ako je neko mogao taj auto da dovede u red to je Mecka.
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Opet mečka problemi sa grejanjem

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Fantastična vožnja Hamiltona a na početku kukao da se povuče .Ćuti i vozi
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Mecka napravila uzak dizajn bokova, raketno hladjenje bla bla i pregreva se. Pa cemu onda sve.
User avatar
maverick
Posts: 190
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
Па мислили су да ће убости концепт и да ће их довући до нове титуле...међутим џаба су кречили изгледа..за сада су чврст Но3 тим...ако ништа бар више не скакућу онако како су скакутали...па могу да извуку ар мало више из тог аута перформасни...бар да намучи РБ и остале при претицању, а за победу то овај ауто није тренутно....изгледа да ће ово бити прва сезона у којој ЛХ неће узети бар једну победу од када је у Ф1, а узимао ју их је са крш меклареном...
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
jovans04
Posts: 20
Joined: Mon May 09, 2022 6:38 pm
Uff...veelika šteta za Šarla i Ferrari...RUS i HAM odlični....MAX i CEKO najbrži...Sainz u psihozi...
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Ne brini za Luisa, lagano ce on zavrsiti ispred Rasela do kraja sezone, ima jos mnogo da se vozi a karte sa kojima igra mu nisu naklonjene, za sad.

Evo sad mogu da prognoziram prvu pobedu za Mecku i LH u Madjarskoj. Zivi bili pa videli
User avatar
maverick
Posts: 190
Joined: Thu Mar 10, 2022 8:20 pm
ПАзи нисам гледао трку, био сам у гостима на слави, већ само гледао неке исечке из ње када сам стигао са исте и нисам уопште био свестан да је имао изузетан тркачки темпо и да није зарадио ону пробушену гуму на почетку он би се борио за победу овде врло вероватно, колико је та мечка ишла добро до пар кругова пред крај када је имао пех са мотор или нечим другим...одлгеда сам интервју са Тотом и то је и он потврдио а и ови са скаја...да је имао одличан темпо Луис у трци...Значи њиам не треба много времена да доведу тај ауто да побеђује као што сам мислио..још пар трка и ето њих у самом врху...
“If a person has no dreams, they no longer have any reason to live.”
Post Reply