F1 Madjarska

Djole#93
Posts: 1
Joined: Tue Apr 26, 2022 8:10 pm
Pozz,zanima me da li neko ima iskustva sa Robinson agencijom konkretno za njihovo putovanje na Hungaroring.Pored toga zanima me sta kazete na general admission kartu,posto nema vise u ponudi nista drugo sem toga a od tapkarosa ne znam kakva je situacija.Hvala vam! :ferrari:
kimijevština
Posts: 5
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:18 pm
Šta će ti agencija za to? Bukvalno možeš u jednom danu da odeš, pogledaš trku i da se vratiš, naravno ukoliko imaš auto. Ili da bukiraš smeštaj u blizini pa da gledaš ceo vikend. Kartu naručiš online, da stigne na kućnu adresu, ranije je mogao GA da se kupi na blagajni pored staze. Još ranije je moglo preko ograde, bez karte :lol:
U svakom slučaju dođi ranije na stazu, zauzmi dobro mesto, ponesi obavezno neku zaštitu od sunca i uživaj :pivo:
djurdjevics
Posts: 1
Joined: Thu Apr 28, 2022 1:19 am
Pozdrav,

Slicno pitanje i ja imam vezano za ovu temu,a to je da li znate gde je moguce nabaviti karte za Hungaroring,jer je apsolutno sve rasprodato,i da li je moguce da se pusti jos neki kontigent karata kako se budemo blizili datumu odrzavanja trke.

Hvala svima unapred!
NenadNR
Posts: 15
Joined: Sun Mar 27, 2022 5:33 am
Bude uvek dosta preprodavaca na stazi ali s obzirom da je sve prodato cene ce biti velike. Isao sam jednom tako bez karte i uspeo da udjem na trku ali ne bih to bas preporucio. Ako Robinson ili neko drugi ima karata onda bolje preko njih.
User avatar
Frenky
Posts: 10
Joined: Mon Mar 28, 2022 1:25 pm
Djole#93 wrote: Tue Apr 26, 2022 8:14 pm Pozz,zanima me da li neko ima iskustva sa Robinson agencijom konkretno za njihovo putovanje na Hungaroring.Pored toga zanima me sta kazete na general admission kartu,posto nema vise u ponudi nista drugo sem toga a od tapkarosa ne znam kakva je situacija.Hvala vam! :ferrari:
Ljudi su bili maksimalno korektni čak dva puta, kada sam putovao sa njima. Ako preko njih ideš, sa kupovinom karte kod njih i kompletnim aranžmanom, bićeš zadovoljan.
.... sudbina na kraju sve ispravi ....
User avatar
rajs41
Posts: 2720
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:19 pm
Pozdravlj ljudi,

Pitažu Nikolu iz Robinzona koliko karata je ostalo pa da napravimo neki dogovor, ako ne sigurno planiramo Moncu ...
Image
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Jel otišo neko :vozim:
Post Reply