VN Emilije Romanje 22.-24.04.2022.

Axon_95
Posts: 7
Joined: Mon Mar 07, 2022 9:26 pm
Ferari odvija motor od sledece trke.Honda pokusava da isprati i nastavlja da crkava.

Lekler osvaja sampionat,a Ferari konstruktorsku.

:ferrari:
:ferrari:
User avatar
Rodoljub
Posts: 158
Joined: Fri Mar 25, 2022 4:09 pm
CAT wrote: Sun Apr 24, 2022 5:51 pm
Zoran84 wrote: Sun Apr 24, 2022 5:48 pm
Rodoljub wrote: Sun Apr 24, 2022 2:44 pm

:mclaren:, a još nema nekih novih delova...
Lepa trkica... bilo je malo uzbudjenja iako zbog konfiguracije staze nisam očekivao ni pola od prikazanog...
Ja racunao neki poen maksimum.Za nas puna kapa,trenutno.Ja se jos nadam vecem napretku sa novim delovima,ali tesko....RB i Ferari su daleko
Mislim da Mclarenu fali bolji motor da bi mogao da se nosi sa RBom i Ferrarijem .Ako kojim slučajem Merc to ispegla eto Mcla u borbi sa vodećima.
Mcl-nu fali svega po malo... ali to je ono malo što devojci sreću kvari 😁, ako me razumeš...
Desetinka ovde zbog motora, desetinka onde zbog podešavanja, pa desetinka ovde zbog aerodin.... i to ti je to... al' nema veze, vratiće se Valter 😁✌️... ako je iko navikao da čeka to smo onda mi koji za isti navijamo 💕😁
Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
gjoko-mkd wrote: Sun Apr 24, 2022 6:00 pm Rb je nosio delove na svaku trku...Ferari ništa. Binito kaže da će u Majamiju biti malo nesto, a da ceo paket nose u Barseloni.
Tada će puno toga biti jasnije. Bude li tada tesno...Rb će na kraju biti šampion. Ali ako Ferari donese veliki paket, a Rb ispucao svoje.....eto Ferarija u prednosti
Ipak...opet mislim dadrag bolida je ahilova peta ovog bolida
Ako donesu paket koji bude uspjesan (pod uspjesan mislim eliminaciju poskakivanja, i dobijanju na brzini na pravcima, a ne gubiti na ostalima performansama) mislim da će biti u prednosti!

Ono što me iznenadilo ovaj vikend je što je RB bio bolji u degradaciju guma. To znači da je RB u medjuvremenu odradio odličan posao... u Imoli se ocekivao Ferrari na 1-2, a dobili smo razocarenje. Šta je RB uradio u medjuvremenu ne znam, ali su brutalno izdominirali ovdje!

Dalje, što se Ferrarija tiče... Sainz se mora vratiti, bez njega je bitka nemoguca! Ne govorim samo da se vrati i zavrsava trke, nego da vozi kao što je vozio... a čini mi se da je psihicki pao i ne znam kako će to sve izgledati za njega u nastavku. Mora se restartovati i voziti što bolje može, a znamo da može. Da je bio danas, vjerovatno bi Lec mogao imati undercut sa mekim gumama, jer Bullovi ne bi mogli odmah uzvratiti na pit, Max bi morao ostati na stazi zbog Sainza, a i Sergio sigurno ne bi zelio gubiti poziciju...

Znam da je sve ovo "šta bi bilo, kad bi bilo", ali je jasno da bi trka vjerovatno isla drugim smjerom.

Čekamo upgrades Ferrarija i nadajmo se... :D
Zoran84
Posts: 43
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:16 pm
Rodoljub wrote: Sun Apr 24, 2022 6:06 pm
CAT wrote: Sun Apr 24, 2022 5:51 pm
Zoran84 wrote: Sun Apr 24, 2022 5:48 pm
Ja racunao neki poen maksimum.Za nas puna kapa,trenutno.Ja se jos nadam vecem napretku sa novim delovima,ali tesko....RB i Ferari su daleko
Mislim da Mclarenu fali bolji motor da bi mogao da se nosi sa RBom i Ferrarijem .Ako kojim slučajem Merc to ispegla eto Mcla u borbi sa vodećima.
Mcl-nu fali svega po malo... ali to je ono malo što devojci sreću kvari 😁, ako me razumeš...
Desetinka ovde zbog motora, desetinka onde zbog podešavanja, pa desetinka ovde zbog aerodin.... i to ti je to... al' nema veze, vratiće se Valter 😁✌️... ako je iko navikao da čeka to smo onda mi koji za isti navijamo 💕😁
Hahahahah,nebi se mogao vise sloziti😂Bukvalno,tako
Centurion
Posts: 9
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:05 am
Ferari je napravio njesra. Totalno. Pokvario je dan navijačima. Sajnc, pozdrav iz Ferarija, vozač za Alfu. Lek, taktička greška. Radi hebenog boda, dao je 15...
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Moguće je da je hladnije vreme loše po performansama Ferarija, ali ako vidimo frafikone za najbolja vremena, Lekler gubi jedino u prvu krivinu, a ta krivina se nalazi na kraju pravaca gde bolid Ferarija previše ima poskakivanje. Čak je i na glavnom pravcu razvijao veću brzinu od RB-ja(za mene čudno)!!!!!

Mora odmah rešiti poskakivanje bolida, ili reci ĆAO titulu

Image
Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
gjoko-mkd wrote: Sun Apr 24, 2022 8:07 pm Moguće je da je hladnije vreme loše po performansama Ferarija, ali ako vidimo frafikone za najbolja vremena, Lekler gubi jedino u prvu krivinu, a ta krivina se nalazi na kraju pravaca gde bolid Ferarija previše ima poskakivanje. Čak je i na glavnom pravcu razvijao veću brzinu od RB-ja(za mene čudno)!!!!!

Mora odmah rešiti poskakivanje bolida, ili reci ĆAO titulu

Image
Vele da rade na tome! :D

FORZA Ferrari!
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Kao i Mercedes moraju ranije da oduzmu turaži da bi efikasno kočili...
Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
Ma druze, jasno je sve... RB ih je pretekao, sad treba da pokazu zube! Ne znam kako Ferrari stoji sa kilazom? neko je pisao danas da se RB rijesio 10kg! Ako je tako, onda je jasna ova današnja prednost i cuvanje guma! Čekamo Barsu i nadajmo se...
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Mnogi čekaju Barsu i nadaju se od Merca pa na dalje al realno u poslednjih nekoliko sezona ništa novo ta Barsa nije donela.
Post Reply