VN Emilije Romanje 22.-24.04.2022.

Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
maverick wrote: Sun Apr 24, 2022 3:52 pm Нећу да грешим душу, Макс је врхунски возач и од ових млађаних је стварно најбољи, али да би победио мораш имати и одличан ауто....

Јбг погледај Алонса, возачина, али џаба тај ауто је лош, ма колико он добро возио...исто важи и за овде омраженог Луиса...јбт човек је кидао када је био у нижим категоријама па и када је дошао у Ф1....није неки безвезњак који је игром случаја узео то што је узео..Фетел исто тако...то су бре вишеструки шампиони којима сада баш и не иде, поготово Луису јер је психички отишао у опсајд тотално после оне чувене трке....када би њих теијицу ставио у најбољи ауто, то би биле трке за незаборав. ..

Нити је фетел заборавио да вози, нити је Алонсо матор, нити је Луис побеђивао зато што није умео ...за победе ти треба врхунски ауто, врхунски возач, врхунски тим са вехунском тактиком, е онда имаш победе, титуле ...све је то увезано...

Шуми је био исто класа, али без доброг аута био је ту иза никако први....сви они..Сена исто тако....сви су они тражили врхунски ауто да би побеђували...да не идем даље у прошлост...
Slažem se! Apsolutno! Ali Ferrari je Ferrari i to njihovo prokletstvo, odnosno nedostatak znanja da razvijaju bolid meni uliva pesimizam. Što se tiče vozača, to su nijanse... po meni ima 4-5 vozača iz ove mladjarije koji su vrhunski i bukvalno su nijanse u pitanju! Max, Leclerc, Russel, Noris...

ono što Verstappena odvaja i njegove uspjehe je to sto ima vrhunski ekipu iza sebe! Uvijek je imao jak bolid na raspolaganju i zato je i uspjesniji od ostalih... Tim RBa je stvarno jak! Možda I najjači I najkonstantniji u zadnjih 15ak godina, bez obzira na uspjehe Mercedesa koji je najviše zbog motora imao toliku dominaciju. Vidimo ih danas gdje su... tako da... RB je tim no1! Sad imaju i bolid i motor... i to je to! Volio bih da pogrijesim, ali mi se čini da je ovdje ipak, sezona prelomljena!
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Moje mišljenje da je Max bolji od Leklera
I to će da vidimo na kraju sezone.Al uvek je lakše da se tešiš da je do bolida.Kad je Hamilton pobedjivao bilo do bolida prošle sezone Max pobeđjuje jer je bolji vozač sad kao zbog bolida a Ferrari liga za sebe ove sezone kao merc nekad.
Reno
Posts: 48
Joined: Fri Apr 22, 2022 12:54 pm
maverick wrote: Sun Apr 24, 2022 3:37 pm Ај не лапрдај, РБ тренутно има најјачи ауто у трци .Макс јесте одличан возач, али није толко бољи од Леклер, а то птврђује Перез који је лагано држао на 2 секунде Лекелра ..да је као што ти велиш Лека би га прошао без већих проблема...

Једноставно је РБ на овој трцио био лига за себе...па и прошле године је тај ауто био врхунски...са Хондом која је била одлична и није цркавала....
Ništa nismo videli, Lekler je bio celu trku zaglavljen iza Pereza tako da nismo mogli da vidimo pun potencijal Ferarija. Plus su bili promenljivi uslovi. Mnogo ne nerviraju ovakve izjave, čim pobedi neko odmah komentari kako je sve gotovo, ne može niko da ih stigne...
Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
Ja kažem da Max nije bolji od Leclerca, samo je imao mnogo bolji bolid svih ovih godina! I sta ćemo sad!? 😀
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
Ništa tu nije gotovo.Lekler još uvijek vodi u generalnom a i pokazao je da zna znanje ove sezone.Ovo što mu se desilo danas je normalno,goni do maksimuma,bori se,hoće poziciju,bodove...greške se dešavaju.
A otpisati Ferrari posle Imole je previš naivno i pesimistički.
Pred ovu trku,skoro svi smo otpisali Red Bull,tipa Ferrari će lagano 1-2 uzeti...mauna.
Pazite da sledeća trka ne bude upravo 1-2 za Ferrari.Ferrari je napravio auto,jako brz auto.I ta njihova priča još nije gotova.
Image
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Nelinjo wrote: Sun Apr 24, 2022 4:52 pm Ja kažem da Max nije bolji od Leclerca, samo je imao mnogo bolji bolid svih ovih godina! I sta ćemo sad!? 😀
Ja se sa tvojim mišljenjem.ne slažem i sta cemo sad ili svako ima dijagnozu ako ne misli ko ti.
Max proslih godina jeste imao blji bolid ali ove sezone ne.
User avatar
zarko.s.
Site Admin
Posts: 1021
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:00 pm
Location: Belgrade
Contact:
Pre neki dan sam sanjao da će ova trka biti loša za Ferrari. Samo u mom snu obojica nisu završila trku.

Inače pobedio je Mika Hakkinen ispred Verstappena i Russela.

Ja stvarno ne znam odakle meni ove nebuloze ulaze u glavu.

Doduše, Mika je vozio Alfu, tako da sam ga ustvari zamenio sa Botkom.
Zoran84
Posts: 43
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:16 pm
Rodoljub wrote: Sun Apr 24, 2022 2:44 pm
BreadandButter wrote: Sun Apr 24, 2022 2:39 pm Ne mogu da verujem da je McLaren na podijumu, koji preokret za 4 trke
:mclaren:, a još nema nekih novih delova...
Lepa trkica... bilo je malo uzbudjenja iako zbog konfiguracije staze nisam očekivao ni pola od prikazanog...
Ja racunao neki poen maksimum.Za nas puna kapa,trenutno.Ja se jos nadam vecem napretku sa novim delovima,ali tesko....RB i Ferari su daleko
CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Zoran84 wrote: Sun Apr 24, 2022 5:48 pm
Rodoljub wrote: Sun Apr 24, 2022 2:44 pm
BreadandButter wrote: Sun Apr 24, 2022 2:39 pm Ne mogu da verujem da je McLaren na podijumu, koji preokret za 4 trke
:mclaren:, a još nema nekih novih delova...
Lepa trkica... bilo je malo uzbudjenja iako zbog konfiguracije staze nisam očekivao ni pola od prikazanog...
Ja racunao neki poen maksimum.Za nas puna kapa,trenutno.Ja se jos nadam vecem napretku sa novim delovima,ali tesko....RB i Ferari su daleko
Mislim da Mclarenu fali bolji motor da bi mogao da se nosi sa RBom i Ferrarijem .Ako kojim slučajem Merc to ispegla eto Mcla u borbi sa vodećima.
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 179
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Rb je nosio delove na svaku trku...Ferari ništa. Binito kaže da će u Majamiju biti malo nesto, a da ceo paket nose u Barseloni.
Tada će puno toga biti jasnije. Bude li tada tesno...Rb će na kraju biti šampion. Ali ako Ferari donese veliki paket, a Rb ispucao svoje.....eto Ferarija u prednosti
Ipak...opet mislim dadrag bolida je ahilova peta ovog bolida
Post Reply