LP 2022

User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Postovani predvidjaci i forumasi,

Nastavljamo i ove sezone sa Ligom Predvidjanja... doduse sa "startom iz druge brzine". Prvo kolo je nazalost preskoceno, oko cega bi se osvrnuo i na Zarkove reci.

VN Saudi Arabije se spletom okolnosti cak stavila pod znak pitanja, no LP je sad svakako tu, pa cemo vec uhvatiti prikljucak.

Koncept je stari i oprobani - no kako ne bi bilo zabuna, vracena je opcija da putem mail-a dobijete potvrdu odigranog tiketa.

Uzivajte i nadam se da cemo biti u jakom sastavu kao i ranijih sezona :formula: :vozim_2:
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Liga za VN Australije je otvorena

https://lp.pole-position.rs/#predvidjanje
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
User avatar
Mikica
Posts: 17
Joined: Mon Apr 11, 2022 4:06 pm
Location: Obrenovac
Red Wing wrote: Mon Apr 11, 2022 2:02 pm
:pobeda:
Libero
Posts: 5
Joined: Tue Mar 08, 2022 11:46 am
Čestitke Mihailu na odličnom startu, Red Wingu na posvećenosti, igračima želim dobru zabavu,
Drugarski pozdrav
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Liga za VN Emilije Romanje je otvorena

https://lp.pole-position.rs/#predvidjanje
Rec je o sprint formatu, ali kako se ne bi previse komplikovalo i predvidjalo dan za danom:

Rok za predvidjanje je pola sata pred pocetak sprint trke, predvidja se pole=pobednik subotnje sprint trke, koji uostalom i odredjuje startne pozicije za GP u nedelju.
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Libero wrote: Tue Apr 19, 2022 12:49 pm Čestitke Mihailu na odličnom startu, Red Wingu na posvećenosti, igračima želim dobru zabavu,
Drugarski pozdrav
Da, Mihailo je ostro krenuo i gleda nas sa vrha, no i ti drzis prikljucak sa top 10 i vrebas vrh, tek je start ;) ... Hvala, ja sam eto vec godinama tu na drugarskoj bazi :D
Mikica wrote: Mon Apr 11, 2022 4:07 pm :pobeda:
Prvi post - dobrodosao Mikice na jos jednu od novih izdanja foruma :D Da li si ucesnik, nesto ne mogu da te lociram na tabeli?
User avatar
Mikica
Posts: 17
Joined: Mon Apr 11, 2022 4:06 pm
Location: Obrenovac
Prvi post - dobrodosao Mikice na jos jednu od novih izdanja foruma :D Da li si ucesnik, nesto ne mogu da te lociram na tabeli?
Ma ja sam, mihailo, nego nisam mogao da se setim kako je bio nick forumu, čini mi se ovako da je bilo..
mihailo, mikica, miccersoft, ludja, to sam sve koristio za lp.

Inače, koja su pravila za sprint?
User avatar
Red Wing
Posts: 107
Joined: Thu Mar 17, 2022 2:21 pm
Post Reply