Automobili,kamioni,autobusi,motori,traktori😁...

User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
Stara dobra tema koja mi je mnogo nedostajala dok nije bilo foruma :vozim_2: ..
Da,jedna interesantna kolekcija.Pretpostavljam da znate da je Renault ukinuo svoje sportsko odeljenje Renault Sport.Svi budući performantni Renaulti prolaziće kroz ruke Alpininih inženjera,u stavri to su isti oni ljudi iz odeljenja Renault Sport,samo su sada prebačeni u Alpine.Renault sa tim pokušava da dobije i na makretingu a i na samoj promociji Alpine kroz modele Renaulta,da se prosto razlikuju u svakom pogledu od običnih Renaulta.Kako će to ići sa novim Renaultima koji svi tipuju da budu električni i gdje trenutno u Renaultu nema jakih SUS motora baš me zanima.Inače sam jako razočaran pravcem kojim ide Renault.
Tako da ova kolekcija,po meni,u stvari predstavlja zadnje AUTOMIBILE koji mogu ponijeti to ime da ih je pravio Renault.Ok,fali tu Megane 4 i Talisman i to je kraj.
I imam još jedno iznenađenje,prodao sam Megana,kupio sam drugi auto.Prvi put sam promjenio brend,nije Renault.Koji auto je u pitanju,pisaću kasnije.Razlog prelaska na drugi brend je čisto zasićenje sa Renaultom,prosto mi dosadio više.Mada u porodici još ima jedan Renault,Twingo i verovatno će njega prije ili kasnije opet zamjeniti neki Renault.A mene prosto kupovina "novog" Renaulta nije ispunjavala,nije me više onako uzbuđivala kao ranije.Nema ništa novo što me može iznenaditi,sve znam o tim automobilima,većinu njih sam i vozio potpuno nove na testiranjima i prosto da sam kupio mlađi i noviji Renault ništa u stvari za mene ne bi bilo novo.To je jedini razlog što sam rješio da malo promjenim brend.Inače što se tiče pouzdanosti nemam ni jedne zamjerke za Renault,ono što se kod mene vozilo i u mojoj familiji služilo je i radilo besprekorno,nikad nikakvih problema.
E sad,ovaj drugi proizvođač ima veoma težak zadatak.Da bude pouzdan i siguran kao što su bili Renaulti pre njega.
Image
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
Ova mašina zlata vrijedi.Izbaci mi Švabo 3 palete sa ovim čudom dok si rekao piksla...
Image
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
E da predstavim "novu" mašinu.Razlog zašto nije Renault sam naveo u prvom postu na ovoj temi...U pitanju je Bmw F10 520i,184ks,benzinac,2014 godište.Uzeo sam ga u Januara ove godine.Prilikom kupovine imao je 136.000km na satu.Inače nije automatik već šaltač sa 6 brzina što je jedan od razloga zbog čega sam ga i kupio.Jako rijetko će te naći F10 sa manuelnim mjenjačem.Dok god aktuelnog G30 manuelni mjenjač ne postoji,samo automatik.
Poslije 2 mjeseca koliko je kod mene mogu reći da sam zadovoljan,ima nekih sitnica koje me nerviraju al dobro...Oprema nije neka,ima sve što treba,ja po tom pitanju nisam nešto opterećen opremom.Bitno mi je stanje automobila a auto je stvarno u top stanju.Imam garanciju naredne 3 godine na auto,to je poklon autokuće jer Bmw je treći auto koji sam kupio od njih.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Dangara
Posts: 25
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:12 pm
BMW je BMW :)
Srećan bio i zdravo ga trošio ;)
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
Dangara wrote: Sat Apr 02, 2022 5:14 am BMW je BMW :)
Srećan bio i zdravo ga trošio ;)
Hvala drug👍
Image
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
Bilo mi dosadno pa se malo zezao sa kamerom🙂.




Image
User avatar
zamlatuljko
Posts: 44
Joined: Tue Mar 08, 2022 10:47 am
Auuuuu sa renoa na bmw???

Pa nije onda cudo sto alpini ne ide :mrgreen:
User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
zamlatuljko wrote: Sun Apr 03, 2022 11:29 am Auuuuu sa renoa na bmw???

Pa nije onda cudo sto alpini ne ide :mrgreen:
🤣
Image
Dzagodan
Posts: 34
Joined: Mon Mar 21, 2022 6:27 pm
Dangara wrote: Sat Apr 02, 2022 5:14 am BMW je BMW :)
Ali Mercedes je Mercedes :mercedes:
CAT
Posts: 353
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Pravi gastalbajter😂
Post Reply