VN BRAZILA 03.-05.11.2023.

User avatar
zarko.s.
Site Admin
Posts: 1045
Joined: Mon Mar 07, 2022 7:00 pm
Location: Belgrade
Contact:
Sainz: Šteta je što nismo otkinuli još koji bod Mercedesu u šampionatu

Image

https://bit.ly/3SrqkVy
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
iceman036 wrote: Sun Nov 05, 2023 8:44 pm Uspesmo da vidimo zadnjih 10 krugova sveze okupani i nahranjeni, Alfonso je zaista klasa vozac, Perez se dobro borio ali Alfonso je stara kuka. Razlika izmedju njega i Landa za vozaca dana je 1,5 posto u korist Landa.
Svaka čast. I decu ste stigli da okupate i deo trke da pogledate. :pivo: Moj sin je uglavnom budan noću, tako da mi više odgovara da pratim NBA ligu, nego F1, ali borim se. :vozim_2: Alonso je klasa, voleo bi da se bori za nešto više dogodine, ali sa timom u kom je, to je naučna fantastika.
User avatar
Rodoljub
Posts: 158
Joined: Fri Mar 25, 2022 4:09 pm
Поздрав другари…
Пар јаких утисака…
-Леклер који је изневеровао колико нема среће …цркла хидраулика
-Пијастри и Рићардо колатерали удеса на почетку и одмах ми се надовезује помисао да би Мерцедеси завршили малтене ван бодова да није било тако
- Норис најбржи круг 💪 и успео да махне у ретровизор Максу у једном тренутку
- И наравно борба за треће место , најзад порави фајт …деда добио , свака част …али свака част обојици на фер борби без прљавих потеза до краја , стварно уживање…
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Max izjazvio da je od prvog kruga cuvao gume, ni jednom nije bio na limitu... Na konferenciji se kao malo posalio da je na momenat dao Norisu kolacic da se ponada da moze nesto da uradi pre nego sto napravio razliku.
Alonso - klasa je vecna.
Mercedes potop. Jos se na sprint trci videlo da jedu gume, prozdiru ih. Najsporiji na pravcu, u krivinama su nigde, ocajan vikend. Mislim da su mozda najvise pogodjeni sprint formatom ovaj vikend i manjkom vremena za pripremu.
Lekler baksuz.
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Pa.i jedan i drugi( Perez i Alonso) nisu imali neke rezultate poslednji trka tako da nisu mogli sebi da priušte ništa prljavo što je moglo da ih izbaci.Zato smo i uzivali u borbi na kraju.
iceman036
Posts: 37
Joined: Tue Jul 11, 2023 9:52 am
apricotspree wrote: Mon Nov 06, 2023 7:39 am Mercedes potop. Jos se na sprint trci videlo da jedu gume, prozdiru ih. Najsporiji na pravcu, u krivinama su nigde, ocajan vikend. Mislim da su mozda najvise pogodjeni sprint formatom ovaj vikend i manjkom vremena za pripremu.
Lekler baksuz.
Kazu prema nekim izvorima da su podigli bolid da ne bi ponovo imali problema sa daskom i diskvalifikacijom i time povecali potrosnju guma i poremetili sve. Nije moglo kazu drugacije.
Bistro
Posts: 103
Joined: Wed Mar 23, 2022 6:14 pm
Bolje da su diskvalifikovani u uzbudljivoj trci nego ovaj rezultat koji su postigli
CAT
Posts: 352
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Bistro wrote: Tue Nov 07, 2023 6:02 am Bolje da su diskvalifikovani u uzbudljivoj trci nego ovaj rezultat koji su postigli
Slažem se.
A na.kraju možda FIA njih i ne bi proveravala jer vidimo da se proverava tri četiri bolida slučajnim odabirom.A na kraju i da su priveravali priverili bi jedan bolid drugi bi prošao.
iceman036
Posts: 37
Joined: Tue Jul 11, 2023 9:52 am
Bistro wrote: Tue Nov 07, 2023 6:02 am Bolje da su diskvalifikovani u uzbudljivoj trci nego ovaj rezultat koji su postigli
Ko reskira taj dobija je u Muckama, a u F1 mucke znace diskvalifikaciju iz sampionata. Mislim da Mercedes nije toliko propao da dvaput rizikuje da ih odvedu na kontrolu jer FIA uzima i automobile koji im se ucine zanimljivin npr previse varnice ili cudno se ponasaju. Ne znam kako ide ako vas dvaput uhvate za isto delo pogotovu za dasku ispod.
Mada kada je Meklaren bio diskvalifikovan 2007, 2008. Hamilton je uzeo titulu, sto da ne probaju :D :D :D
User avatar
913
Posts: 226
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
apricotspree wrote: Mon Nov 06, 2023 7:39 am Max izjazvio da je od prvog kruga cuvao gume, ni jednom nije bio na limitu...
И даље тврдим да је смрдели највеће зло које је задесило Ф1 икада.
Post Reply