Inostranstvo

User avatar
Renault Terminator
Posts: 343
Joined: Tue Mar 08, 2022 7:50 am
Location: Linz,Austria
U Lincu je sve spremno za doček katoličkog Božića.Fali samo snijeg.Biće snijega za naš Božić🙂


Image
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 179
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Drugovi....hitno mi treba mala pomoć. U subotu moja kćer ide za Čačak, i treba mi info o kupovini SIM kartice sa internetom za nedelju dana. Ona koristi Lyca sim karticu, a one nemaju uslugu u Srbiju.
Gde usput može da se kupi pripejd sim kartica(benziske pumpe neke, Vranje ili tako nešto) i koji operator nudi opciju kupovine bez lične karte-kupiš, ubaciš u telefon i pričaš. Normalno i da ima 2-3 Gb interneta
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Kod nas je to barem liberalizovano i ne trebaju nikakvi podaci pri kupovini. Odavno nisam kupovao ali pre je bilo na svakoj trafici ili benz.pumpi. Oko toga šta se dobija pri kupovini pogledaj na njihovim sajtovima ( A1,MTS...)

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

User avatar
gjoko-mkd
Posts: 179
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Hvala puno, najbitnije mi je da ne traže ličnu kartu jer kćer ide sama, i da ima neki internet za nedwlju dana

Usput....sa kćerom ide i moja Alfa, pa se malo klonite sputa..


:alfa_romeo:
User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Nek joj je sa srećom i samo polako i pun gas

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

CAT
Posts: 351
Joined: Tue Mar 08, 2022 8:05 am
Mislim da ima u mtsu bonus dorodošlice 1 GB na nedelju dana al treba da ga aktivira.Za nešto više moraće da uplati kredit pa da dokupljuje internet.Ima skoro na svim trafikama i još uvek ne treba lična karta.
Post Reply