VN Kanade 17.-19.06.2022.

User avatar
Interceptor
Posts: 316
Joined: Mon Mar 07, 2022 8:29 pm
Sa ovim Mercedesom kad pogledaš snimak iz bolida i vidiš kako se bori sa njim može da se nada da će čitav završiti sezonu a ne pobedi.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Nelinjo
Posts: 151
Joined: Mon Mar 14, 2022 10:02 am
Strasni JA wrote: Fri Jun 17, 2022 10:40 pm http://gx.freestreams-live1.com/skysportsf1-stream/
Najčešće gledam na ovom.
Fino šljaka, malo u početku iskaču prozori, pogasiš ih i staviš na full screen i gledaš u finoj rezoluciji
:formula:
Hvala puno! :formula:
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Tami je juče napisala da će Lekler nabaciti još delovoa Pu-a, i da će startati zadnji. Već ima obaveštenja iz FIA-e o trećoj CE i kazne od 10 mesta

Marko kaže da su brži 3 desetinke, a u Baku su bili 2,5
Dzagodan
Posts: 34
Joined: Mon Mar 21, 2022 6:27 pm
Bicu iskren - mislio sam da ce forum da bude kao nekada, da cemo imati diskusiju sa po nekoliko stranica a ne ovako da svaki vikend trkacki bude sa 7-8 strana. Nemoguce da je onaj period nefunkcionisanja foruma toliko odvukao clanove. Ne znam, ali mislim da mozda nema vise smisla da forum postoji. Paucina se podosta nahvatala.
Axon_95
Posts: 7
Joined: Mon Mar 07, 2022 9:26 pm
Dosadilo ljudima i da gledaju ovo vozikanje u krug i dominaciju jednog tima,ma ko god od timova da je u pitanju.I kad se tako sagledaju stvari jasno je zasto niko i ne komentarise.Jeste zalosno ,ali nazalost je tako.
:ferrari:
User avatar
913
Posts: 227
Joined: Sat Mar 26, 2022 6:39 am
Ф1 није оно што је била. Промене од 2009 су смањиле популарност ма шта они причали. Тек ће се видети колику је штету нанела последња трка прошле сезоне. Није само нективност форума у питању.
User avatar
apricotspree
Posts: 334
Joined: Thu Mar 10, 2022 12:27 pm
Promena pravila nije donela u potpunosti ono sto se ocekivalo. Jeste, malo je lakse pratiti i voziti se u prljavom vazduhu (bar kako vozaci kazu) ali ne u tolikoj meri. Dzabe sto mozes da pratis ako nemas koga da pratis, vijas i preteknes. Opet su 2 tima u vrhu sa velikom prednoscu, jedan tim je izmedju i onda imamo ostatak grida.

Ali nije ni FIA samo "kriva" za to.
Imate par timova koji se zaista bave trkanjem i imaju za cilj da budu najbolji, dok ostali vijaju sponzorstva, gledaju na F1 kao platformu za biznise, kao neku vrstu brzog posla (kupi jeftino, odradi rebrand i prodaj visoko).

RB, Ferari i Mecka su jedini timovi, ajde mozda malo i Alpina, koji tu nesto rade i pokusavaju. Ostatak vija sponzorstva, poslove itd. Tacnije, vlasnici istih. Daj da je samo par bodova da se uzme lova na kraju godine, i to je to.

Oni koji nisu obuhvaceni prethodnim, to su timovi kcerke velikih, rade za njih, vrte njihove simulacije, testiraju motore zarad jeftinije cene agregata.
AlexPb
Posts: 525
Joined: Sat Mar 19, 2022 9:47 pm
Sad se uključih. Što je Perez ovako loš?
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
AlexPb wrote: Sat Jun 18, 2022 8:19 pm Sad se uključih. Što je Perez ovako loš?
Bio jw na interima, a njih je teže ugrijati...
User avatar
gjoko-mkd
Posts: 183
Joined: Mon Mar 07, 2022 10:56 pm
Kako se kinez raduje...bravo...
Post Reply